Dieninis makiažas

Dieninis makiažas

Lengvas ir subtilus - subtiliai pamaskuota oda, neutralūs atspalviai ir švelniai paryškintos akys ir lūpos. Makiažas tinkamas einant į svarbų susitikimą, verslo pietus ar kitą oficialų, bet dieną vykstantį renginį

Makiažo kaina Paslaugos trukmė 1 - 1,5 valandos nuo 40.00 EUR
Atlikti darbai

Pas Indrę dariausi makiažą ir šukuoseną draugės vestuvių šventei. Visažistė puikiai įsiklausė į mano norus ir viską padarė taip, kaip norėjau, ir dar geriau. Ko gero, pirmą kartą visiškai buvau patenkinta ir makiažu, ir šukuosena. Indrė labai atidi, maloni ir profesionali, matosi, kad puikiai išmano savo darbą.

Viktorija

Kitos paslaugos

Dieninis makiažas Vilniuje, Trakuose, Lentvaryje

Dieninis makiažas - yra svarbi ir populiari grožio procedūra, kurią daugelis moterų ir netgi vyrų naudoja siekdami pagerinti savo išvaizdą kasdieniniame gyvenime. Poreikiui atrodyti ir jaustis gražiai , gyvenamoji vieta įtakos neturi, ar tai būtų sostinė - Vilnius, ar maži miesteliai, tokie kaip Trakai, Lentvaris. Visi esame žmonės - unikalus ir savaip norime atrodyti gražiai, bei jaustis gerai kasdieniniame gyvenime.

Dieninis makiažas - apima subtilų ir natūralų makiažą, kuris yra tinkamas dienos metui. Dažniausiai tokio tipo makiažas yra orientuotas į natūralių bruožų pabrežimą, nenaudojant ryškių spalvų. Svarbiausia, kad dieninis makiažas būtų lengvas, patogus ir ilgai išliekantis, atitinkantis kasdieninius gyvenimo ritmus.

Vilniuje, kaip didžiausiame Lietuvos mieste, dieninis makiažas tampa svarbia dalimi grožio pramonės. Čia egzistuoja daugybė grožio salonų ir profesionalių makiažo meistrų, pasiruošusių padėti klientams sukurti tobulo dieninio makiažo įvaizdį. Specialistai siekia atsižvelgti į individualius klientų poreikius ir pateikti tinkamus sprendimus, atsižvelgiant į jų odos tipą, spalvą ir stilių.

Trakai, turtingas kultūrinių tradicijų miestas. Čia galima rasti ne tik profesionalių makiažo paslaugų, bet ir individualių mokymų, kurie padeda moterims išmokti pasirinkti tinkamus produktus ir kūrybiškai juos naudoti dieniniam makiažui. Lentvaris, mažas miestelis įsikūręs puikioje lokacijoje, apstu gamtos, bet ir sostinė čia pat. Čia taip pat galima rasti profesionalių makiažo paslaugų.

Dieninis makiažas, ar tai būtų Vilniuje, Trakuose ar Lentvaryje, tampa ne tik grožio rūpesčiu, bet ir būdu išreikšti asmeninį stilių, bei jaustis pasitikinčiai savimi kiekvieną dieną.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.