Privatumo politika

Duomenų valdytojas: 
Indrebingelyte.lt

Duomenų tvarkymo tikslai:

duomenų valdytojas tvarko tinklalapio asmens duomenis, siekdamas aptarnauti besikreipiančius klientus. Asmens duomenys nėra laikomi pačioje svetainės duomenų bazėje ar slapukuose. Klientas pateikdamas informaciją kontaktinėje formoje siunčia šiuos duomenis į duomenų valdytojo prižiūrimą elektroninį paštą. Šie duomenys reikalingi tam jog duomenų valdytojas galėtų pateikti atgalinį ryši klientui kuris kreipiasi į jį. 

Tvarkomi šie duomenys:

Slapukų naudojimas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Šie failai naudojami išsaugoti tam tikrą informaciją su naudojamu įrengiu (pvz. mobilusis telefonas, planšetė ar kompiuteris). Taip pat slapukai naudojami reklamos,statistikos ar individualių poreikių tikslais. Slapukus visuomet galite keisti savo naršyklės nustatymuose. 

Šioje svetainėje naudojami slapukai:

Slapuko pavadinimasRenkami duomenys

Slapuko aprašymas

Google.com _ga , _gid , _gat
Naršymo duomenys. Renkama informacija: Reklamų peržiūros, Analytics duomenys, Naršyklės informacija, Slapukų duomenys, Apsilankymo data ir laikas, Demografiniai duomenys, Naudojamos įrangos ir programinės įrangos rūšis, Interneto tiekėjas, Veiksmai, Puslapių peržiūros, Nukreipiantys domenai, IP adresai, Naršymo istorija, Buvimo vieta, Įrenginio ID, Vardas, Pavardė, Adresas, Telefono numeris, El.pašto adresas.

policies.google.com

ci_session
Būtinasis slapukas, Jūsų sesijos ID. Kiekvienas vartotojas turi savo sesiją. Tai yra atsitiktinių skaitmenų ir raidžių junginys. Jis niekaip neperduoda asmeninės informacijos ar jautrios informacijos apie klientą. Dažniausiai naudojamas tokiems poreikiams kaip: "Jūsų peržiūrėti įrašai, produktai" ir t.t. Sesijai nutrūkus visa ši informacija išnyksta.

Kaip naudojama sesija ir jos slapuko aprašymas: 
codeigniter.comInformuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.